PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


Apartmán *** — 4 Lůžka, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Balkón/terasa, Výhled na moře Studio 2+2***, první patro,, vlastní vchod. Kuchyň s jídelnou, dvě ložnice pro čtyři osoby a koupelna. Velká krytá terasa s výhledem na moře. Apartmán je vybaven klimatizací, ústředním topením, SAT/TV a WiFi. V ceně je zahrnut úklid a pobytová taxa.

01.06-30.06. = 80 EUR
01.07-31.08. = 100 EUR
01.09-30.09. = 80 EUR Detailní popis »
Apartmán *** — 4 Lůžka + 1 Přistýlka, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa, Výhled na moře Apartmán 2+3***, první patro, vlastní vchod. Obývací pokoj s jedním lůžkem a kuchyň s jídelnou, dvě ložnice pro čtyři osoby a koupelna. Velká nekrytá terasa s výhledem na moře. Apartmán je vybaven klimatizací, ústředním topením, SAT/TV a WiFi. V ceně je zahrnut úklid a pobytová taxa.

01.01-30.06.
pro 3 / 4 osoby: 90 EUR
pro 5 osob: 100 EUR

01.07-31.08.
pro 3 / 4 osoby: 100 EUR
pro 5 osob: 120 EUR

01.09-30.09.
pro 3 / 4 osoby: 90 EUR
pro 5 osob: 100 EUR Detailní popis »
Další informace:
Pobytová taxa je zahrnuta v ceně.
Ceny při pobytu min. 4 noci
Příplatek za rezervace od 1-3 dnů: 30% z celkové ceny.
Záloha za rezervaci: 20% z celkové ceny.

Parkování pro naše je zajištěno.
Slevy:
Cena může záviset na počtu hostů a použitých ložnic, pokud není využit celý prostor.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz