Ceník ubytování a stravování


2-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
50 € / den (20.07. - 25.08.)
40 € / den (1.7.-20.7 & 25.8-1.9)
35 € / den (červen a září)
4-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
70 € / den (20.07. - 25.08.)
60 € / den (1.7.-20.7 & 25.8-1.9)
45 € / den (červen a září)
4-lůžkový pokoj *, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
40 € / den (20.07. - 25.08.)
35 € / den (1.7.-20.7 & 25.8-1.9)
25 € / den (červen a září)
2-lůžkový apartmán + možnost přistýlky, koupelna/WC
45 € / den (20.07. - 25.08.)
35 € / den (1.7.-20.7 & 25.8-1.9)
30 € / den (červen a září)
Další informace:
Některé apartmány jsou zcela nové a některé jsou obnovené v roce 2014.
Pokoje jsou velké, s terasou a možností použití Vaší vlastní oddělené kuchyně a koupelny. Pokoje jsou ideální pro větší rodinu a mají výhled na moře (v přízemí s velkou terasou - snadný přístup na dvůr domu, parkoviště a pláž)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz