PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Beach House Apartment

Ceník ubytování a stravování


6-lůžkový apartmán ***, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Beach House Apartments (60m2) je vhodný pro 4+2 osoby. Skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyně, koupelny a terasy. Apartmán je vybaven klimatizací, Wi-Fi, SAT-TV, pračkou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a venkovním grilem.
Další informace:
Beach House Apartment (4+2)
01.04 - 30.05 = 70,00 EUR
01.06 - 30.06 = 90,00 EUR
01.07 - 31.08 = 120,00 EUR
01.09 - 15.09 = 90,00 EUR
16.09 - 01.11 = 70,00 EUR

Za pronajatý apartmán nejsou účtovány žádné další ani skryté poplatky a náklady.
Klimatizace, elektřina, voda, ložní prádlo, ručníky, poplatek za úklid, Wi-Fi, parkovací místo a pobytová taxa jsou zahrnuty v ceně.

Jsme rodina přátelská k domácím mazlíčkům a domácí zvířata jsou vítána (bez dalších poplatků).

Pokud se rozhodnete pro rezervaci, požadujeme zálohu ve výši 20%, abychom potvrdili vaši závaznou rezervaci.
Zbytek ceny musí být zaplacen při příjezdu, pouze v hotovosti nebo bankovním převodem několik dní před příjezdem.
Nepřijímáme kreditní karty.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz