PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


2-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
26.6. – 31.8.
55 EUR / den / 2 osoby
možnost přistýlky

do 25.6. a od 1.9.
42 EUR / den / 2 osoby
možnost přistýlky
3-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
26.6. – 31.8.
70 EUR / den / 3 osoby
85 EUR / den / 2+2 osoby

do 25.6. a od 1.9.
58 EUR / den / 3 osoby
66 EUR / den / 2+2 osoby
6-lůžkový apartmán *** + možnost přistýlky, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
6 lůžkový byt

26.6. – 31.8.
140 EUR / den / 6 osob
možnost přistýlky

do 25.6. a od 1.9.
110 EUR / den / 6 osob
možnost přistýlky
Další informace:
Všechny apartmány mají klimatizaci na kartu. 5 hod. za den je zdarma.

6 lůžkový byt*** je umístěn na 1.patře a skládá se:
kuchyň, 2x koupelna, 2x WC, 3x ložnice 2+2+2, z každé ložnice vchod na balkón, postranní terasa, nádherný výhled na moře, perfektní ubytování pro přátelé nebo větší rodinu. K dispozici celé patro. Klimatizace na kartu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz