PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ceník ubytování a stravování


4-lůžkový apartmán *** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartman Family - 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vybavená kuchyň, jídelní kout a koupelna se sprchovým koutem.

Cena od 85-145 € za noc
2-lůžkový apartmán **** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa
Apartman Jenny - 1 ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vybavená kuchyň, jídelní kout a koupelna se sprchovým koutem.

Cena od 90-130 € za noc
2-lůžkový apartmán ***, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartman Sandra - 1 ložnice, vybavená kuchyň, jídelní kout a koupelna se sprchovým koutem.

Cena od 60-90 € za noc
2-lůžkový apartmán *** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa
Apartman Classic - 1 ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vybavená kuchyň, jídelní kout a koupelna se sprchovým koutem. Terasa, výřivka

Cena od 85-140 € za noc
2-lůžkový apartmán **** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartman Mia - 1 ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vybavená kuchyň, jídelní kout a koupelna se sprchovým koutem.

Cena od 75-120 € za noc
2-lůžkový apartmán **** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartman Junior - 1 ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vybavená kuchyň, jídelní kout a koupelna se sprchovým koutem.

Cena od 75-130 € za noc
2-lůžkový apartmán **** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa
Apartman Alice - 1 ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vybavená kuchyň, jídelní kout a koupelna se sprchovým koutem.

Cena od 75-120 € za noc
4-lůžkový apartmán **** + možnost 2 přistýlek, koupelna/WC, balkón/terasa, výhled na moře
Apartman DeLux - dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, plně vybavená kuchyň a jídelna s myčkou, dvě toalety, z nichž jedna je pouze toaleta, druhá toaleta a koupelna, dvě terasy s výhledem na moře.

Cena od 120-200 € za noc
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz