PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Dobrinj » Dům k pronájmu Dobrinj

Dům k pronájmu Dobrinj

Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Dobrinj
Adresa: 
51514 Dobrinj, Stupica bb, otok Krk
Web adresa:
www.chorvatske.cz/dobrinj-novak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Stará farma se 3 ubytovacími jednotkami, zahradou a jacuzzi před domem. Vše postaveno z kamene tradičním způsobem. Objekt se nachází na ostrově Krk, v blízkosti starého města Dobrinj (500m), obklopen nedotčenou přírodou a krásnými plážemi na všech stranách. Pláže jsou vzdáleny 7-12km.


Vzdálenosti: moře 7 km, pláž 7 km, centrum letoviska 500 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt se nachází 400m od města Dobrinj, ležícího ve středu ostrova. Z hlavní silnice se jede přes lesem po cestě cca 500m (neasfaltová). Letiště Rijeka se nachází na ostrově v blízkosti města Omišalj (12km), ale doporučujeme příjezd autem, protože pláže jsou vzdáleny 7-15km. Žádní sousedé v blízkém okolí.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V objektu se nachází jedna společná koupelna + 1 venkovní WC, + 2 venkovní sprchy + 2 místa k venkovnímu posezení, + zahradní lehátka a houpací sítě, a pískoviště pro děti. Na přání hostů můžeme uspořádat: hodiny jógy, sushi párty, návštěvy archeologických lokalit na ostrově s odborným výkladem, výlet na plachetnici - plachtění pod mostem na Krk.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Nino Novak
Informace poskytnul: Nino Novak
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz