PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Dobrinj » Dům k pronájmu Dobrinj

Dům k pronájmu Dobrinj

Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Dobrinj
Adresa: 
51514 Dobrinj, Stupica bb, otok Krk
Web adresa:
www.chorvatske.cz/dobrinj-novak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Wellness

Stará farma se 3 ubytovacími jednotkami, zahradou a jacuzzi před domem. Vše postaveno z kamene tradičním způsobem. Objekt se nachází na ostrově Krk, v blízkosti starého města Dobrinj (500m), obklopen nedotčenou přírodou a krásnými plážemi na všech stranách. Pláže jsou vzdáleny 7-12km.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (7m)
pláž (7m)
restaurace (500m)
obchod (500m)
tržnice (7km)
směnárna (500m)
centrum letoviska (500m)
tenis (10km)
minigolf (10km)
disco (10km)
půjčovna kol (15km)
půjčovna loděk (10km)
vodní skútr (10km)
motorový člun (10km)
jachting (10km)
potápění (10km)
hlavní silnice (500m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt se nachází 400m od města Dobrinj, ležícího ve středu ostrova. Z hlavní silnice se jede přes lesem po cestě cca 500m (neasfaltová). Letiště Rijeka se nachází na ostrově v blízkosti města Omišalj (12km), ale doporučujeme příjezd autem, protože pláže jsou vzdáleny 7-15km. Žádní sousedé v blízkém okolí.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V objektu se nachází jedna společná koupelna + 1 venkovní WC, + 2 venkovní sprchy + 2 místa k venkovnímu posezení, + zahradní lehátka a houpací sítě, a pískoviště pro děti. Na přání hostů můžeme uspořádat: hodiny jógy, sushi párty, návštěvy archeologických lokalit na ostrově s odborným výkladem, výlet na plachetnici - plachtění pod mostem na Krk.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Nino Novak
Informace poskytnul: Nino Novak
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz