Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Palit » Dům PERKIC / Apartmány TINA & MARJETKA

Dům PERKIC / Apartmány TINA & MARJETKA

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Rab, Palit
Adresa: 
Otok RAB - Mile Perkic
Web adresa:
www.chorvatske.cz/perkic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rab (Rab) počasí Rab (Rab)

Wi-Fi

Klidný rekreační dům s 2 velkými apartmány pro 6-9 osob, velká zahrada včetně hřiště, ideální pro odpočinkovou rodinnou dovolenou. Oba apartmány jsou klimatizované, mají satelitní TV, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Dům se nachází v centru ostrova Rab, v letovisku Palitu.


Vzdálenosti: moře 250 m, pláž 550 m, centrum letoviska 200 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Klidný rekreační dům se dvěma velkými apartmány pro 6 až 17 osob, velkou zahradou s dětským hřištěm, upravenou pro pohodovou rodinnou dovolenou. Oba apartmány jsou klimatizované, vybavené satelitní TV, klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Dům se nachází v srdci ostrova Rab. Budeme Vás očekávat v domě při příjezdu.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Klimatizovaný útulný, tichý, pěkný apartmán v přízemí se 3 terasami, velkou zahradou, dětským hřištěm, parkováním, terasou na grilování u Rabu. Apartmán Daisy se nachází v přízemí a má 110 m2. K dispozici jsou 3 ložnice a každá z nich má vlastní koupelnu s balkonem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Perkic Miljenko
Informace poskytnul: Perkic Miljenko
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz