PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Banjol » Hacienda
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Rab, Banjol
Adresa: 
Banjol 747, otok Rab
Fax: 
+385 (0)51 721 703
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartments-tina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Venkovní bazén

Hacienda Tina se nachází na krásné vyvýšenině a nabízí nádherný výhled na moře. Vlastní bazén před domem, Vás zve k odpočinku a relaxaci. Pokud chcete relaxovat a užívat si dovolenou bez stresu a hluku, je to ideální místo. Hacienda nabízí luxusní apartmány.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
moře (400m)
pláž (400m)
restaurace (100m)
obchod (400m)
tržnice (150m)
směnárna (400m)
centrum letoviska (400m)
tenis (900m)
volejbal (400m)
disco (800m)
půjčovna kol (200m)
půjčovna loděk (400m)
vodní skútr (600m)
motorový člun (400m)
vodní lyže (600m)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Hacienda "Tina" nabízí luxusní apartmány pro dvě, čtyři nebo více osob. Apartmány jsou klimatizované. Apartmán pro čtyři a více osob má dvě velké ložnice, velkou koupelnu, kuchyň a obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Apartmá pro dvě nebo více osob má ložnici, velkou koupelnu, kuchyň, obývací pokoj s pohovkou.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Hacienda je ideální místo pro dovolenou bez stresu a hluku. Navečer si můžete odpočinout na balkoně apartmánu nebo grilovat na velké terase při sklence dobrého vína a užívat si západ slunce.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Kaštelan Damir
Informace poskytnul: Kaštelan Tina
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz