PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Biograd na moru » Třípokojový apartmán

Třípokojový apartmán

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Biograd na Moru
Adresa: 
Don Kaže Perkovića 15, Biograd na Moru
Web adresa:
www.chorvatske.cz/birkic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Útulně zařízený velký apartmán v klidné části Biogradu na Moru, vhodný pro 8 osob. Rodina, která pronajímá byt, bude na celém patře sama, což zaručuje bezpečnost před infekcí covid-19. Apartmán JADRANKA se nachází ve střední poloze mezi plážemi, centrem města a nákupním centrem.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
moře (500m)
pláž (500m)
restaurace (200m)
obchod (200m)
tržnice (600m)
směnárna (200m)
centrum letoviska (600m)
tenis (600m)
disco (600m)
půjčovna loděk (600m)
vodní skútr (500m)
vodní lyže (500m)
potápění (500m)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán se nachází v centrální, ale klidné, části města. V bezprostřední blízkosti je obchodní centrum. Různé pláže jsou vzdáleny jen pár minut chůze, proto nemusíte platit parkování na plážích. Apartmán má vlastní parking. Ideální pro malou rodinu. Apartán je součástí rodinného domu. Je zde přírodní stín od velkého dubu. Zahrada je vhodná pro dětskou hru.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Sanja Birkić
Informace poskytnul: Sanja Birkić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz