PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Omiš » Kastelan pokoje
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš
Adresa: 
Vukovarska ulica, Omiš
Web adresa:
www.chorvatske.cz/kastelan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš

Wi-Fi

Obnovené během zimy 2011. Rodinné apartmány a pokoje v bezprostřední blízkosti písečné pláže a města. Zabezpečený bezplatný parking, WiFi internet, gril... Některé pokoje mají i klimatizaci, TV, terasu, vybavenou kuchyni. Možnost přistýlky

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (400m)
pláž (400m)
restaurace (200m)
obchod (100m)
tržnice (100m)
směnárna (100m)
centrum letoviska (1km)
tenis (200m)
volejbal (400m)
půjčovna kol (100m)
půjčovna loděk (400m)
vodní skútr (400m)
rafting (1km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Pouze 5 minut chůze od nejbližší písečné pláže, 10 minut od centra Omiše. Obchody, restaurace a bary jsou vzdáleny pouze 2 minuty chůze.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Každý apartmán má vlastní terasu nebo balkón, vždy vybavené stolem a židlemi. Dobře vybavebé kuchyně s nádobím. Free WiFi internet a TV jsou dostupné v každé ubytovací jednotce. Na společné terase mohou hosté využít gril a zahradní nábytek.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Andjelka Kastelan
Informace poskytnul: Andjelka Kastelan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz