PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Bibinje » Kemp Dido
Druh ubytování: 
Autocamp
Místo: 
Bibinje
Adresa: 
Težački put 60, 23205 Bibinje
Web adresa:
www.chorvatske.cz/kamp-dido
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Kemp Dido je malý rodinný kemp přímo u moře. K dispozici máme 20 komfortních kempovacích míst umístěných ve stínu. Ideální pro hosty, kteří hledají klid a relax. V kempu je 6 sprchových koutů, 8 WC, 4 kuchyňská dřezy, 3 velké lednice. Bezplatné WiFi připojení.

Popis a vybavení kempu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
restaurace (300m)
obchod (300m)
tržnice (500m)
směnárna (500m)
centrum letoviska (500m)
volejbal (500m)
jachting (300m)
potápění (300m)
hlavní silnice (500m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Kemp se nachází v malém letovisku Bibinje, nedaleko Zadaru, v blízkosti hlavní silnice. V okruhu 500m najdete jednu z největšíxch marin na Jadranu, obchod, restauraci, fast food. V centru letoviska je lékárna, doktor, pošta, směnárna, atd. Blízkost Zadaru umožňuje hostům, aby na kole navštívili a prohlédli si město.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V kempu je rampa na spouštění malých lodí. Také nabízíme kotvení pro člun. Hostům, kteří chtějí navštívit NP Kornati můžeme zajistit výlet.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Sandra Kinda
Informace poskytnul: Sandra Kinda
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz