PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Sevid » Villa Klaudija
Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Sevid
Adresa: 
Miline gornje 75, Sevid
Web adresa:
www.chorvatske.cz/klaudija-sevid
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rogoznica

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Samostatný dům s velkou zahradou, 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyní, koupelna s WC, velká krytá terasa s venkovním grilem, krytý parking, dvůr. Vzdálenost 50m od moře.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky   Français   Espanol   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (50m)
obchod (50m)
tržnice (50m)
centrum letoviska (50m)
rafting (20km)
hlavní silnice (8km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Samostatný dům s velkou zahradou, dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyní, koupelna s WC, velká krytá terasa s venkovním grilem, kryté parkoviště a dvůr. Nachází se v centru města Sevid, jen 50 metrů od moře, což z něj činí ideální destinaci pro rodiny s dětmi. Dům se nachází na velkém prostorném pozemku s množstvím olivovníků.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Vzdálenost od krásné oblázkové pláže je pouhých 100 metrů, restaurace a obchod jsou vzdálené 50 metrů. Na pláži je k dispozici také vybavení pro aktivní dovolenou. Vzdálenost od Splitu je 50km, od Trogiru, velkých nákupních center a letiště 25km. Vzdálenost od národních parků 50km.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: VINKA Carev
Informace poskytnul: Vinka Carev
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz