PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Punat » LAVANDA Punat
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Punat
Adresa: 
Klančić 22, 51521 Punat
Telefon: 
zobrazit telefony
00385989873446
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/lavanda-punat
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Parkování

Apartmá v renovovaném starobylém domě s vlastní zahradou v klidném historickém centru letoviska. V zahradě trávník, terasa s posezením a grilem. V blízkosti jsou dětské hřiště a četné hospůdky. Vhodné pro 3-4 osoby, rodinu s 1-2 dětmi.


Vzdálenosti: moře 50 m, pláž 400 m, centrum letoviska 70 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům se nachází ve starobylém centru letoviska v klidné pěší zóně. Parkování je ve vzdálenosti 50-250m, 1 vůz parking zdarma. K moři 50m, pláže vzdáleny 400-2000m. K pláži dá jít po přímořské promenádě: pěšky, na kole, in-linech,turistickým vláčkem i autem. Pláže oblázkové, buď vybavené nebo přírodní v zátokách, tobogán. Písčité pláže vhodné pro děti s pozvolným vstupem a malým bazénkem u tobogánu

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

APARTMÁN je v jedné polovině domu, rozkládá se v přízemí a patře Obytnou část s gaučem, kuchyňskou linkou a koupelnou naleznete v přízemí a je s přímým vstupem do zahrady. V patře jsou dvě ložnice (z toho jedna průchozí), do patra se vystupuje vnitřními schody. U domu je zahrada s trávníkem, zastíněnou terasou, letní kuchyní, grilem a posezením. Uvedené ceny platí při obsazení 3 osobami.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Iva Mrakovčičová
Informace poskytnul: Iva Mrakovčičová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz