PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Mlini » Loft Pianino Apartmán s velkou terasou

Loft Pianino Apartmán s velkou terasou

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Mlini
Adresa: 
Gorica 15, 20207 Mlini - Dubrovnik
Web adresa:
www.chorvatske.cz/pianino
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Mlini

Wi-Fi

Apartmán na ulici Gorica 15 v malé klidné vilové čtvrti Čibača, v Dubrovnické oblasti. V apartmánu jsou dvě útulné ložnice, velká obývací a jídelní část s kuchyní a velká terasa pro relaxační večery a venkovní stolování. Ideální místo pro rodiny a přátele.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (1m)
pláž (1m)
restaurace (1km)
obchod (400m)
hlavní silnice (1km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán se nachází v malém domě s celkem 3 apartmány a je obklopen několika dalšími malými budovami, kde žijí mladí místní obyvatelé. Je skvělým zážitkem vidět, jak místní obyvatelé žijí na předměstí rušného Dubrovníku a zažít zdejší každodenní život. Z apartmánu je výhled na cypřišový háj, louku a malý kopec Malaštica.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Malá letoviska, jako jsou Srebreno a Mlini, která jsou poblíž, jsou typickými malými vesničkami s kavárnami, restauracemi a příjemným únikem z rušného a někdy hektického města Dubrovníku. Apartmán je ideální pro ubytování až 5 hostů.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Goran Kovacevic
Informace poskytnul: Goran Kovacevic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz