PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Uvala Medvidina » Medvidina Hvar
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
uvala Medvidina
Adresa: 
Gdinj, Medvidina, Hvar
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmani-medvidina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 7 lůžek

Wi-Fi

Dva dvoulůžkové a jeden třílůžkový pokoj. Přistýlka v obývacím pokoji. Objekt se nachází v zátoce Uvala Medvidina. Nejbližší město je Gdinj na ostrově Hvar. V hlavní sezóně 01.07.-20.08. se apartmán pronajímá jako celek se 7 lůžky. Mimo tuto sezónu je možné pronajmout samostatné pokoje s 2 a 3 lůžky

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (5m)
pláž (30m)
restaurace (5m)
obchod (7km)
tržnice (20km)
směnárna (20km)
půjčovna loděk (30m)
hlavní silnice (3km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Zátoka Medvidina se nachází na jižní straně ostrova Hvar, jehož neporušená příroda, křišťálově čisté moře a klidné ticho zanechávají nezapomenutelný dojem v každém návštěvníkovi. Kromě apartmánového ubytování nabízíme polopenzi, plnou penzi, možnost rybaření, plachtění a výlety. Pro děti do 4 let je polopenze zdarma a děti 4-8 let mají 50% slevu.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmán - dům má vlastní restauraci, která se specializuje na středomořskou kuchyni, čerstvě ulovené ryby a výrobky vlastní produkce. Elektrický proud je zajištěn ze solárního zdroje.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Antun Trbuhović
Informace poskytnul: Antun Trbuhović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz