PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Mundanije » Olive Oasis
Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Mundanije
Adresa: 
Mundanije 213A, 51280 RAB
Web adresa:
www.chorvatske.cz/holidayhouserab
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 3 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rab (Rab)

Luxusní prázdninový dům nabízí luxusní ubytování pro 2-3 osoby a osvěžení v bazénu s hydromasáží. Ideální místo pro odpočinek vašeho těla i duše. Zapomeňte na všechny starosti a načerpejte novou energii.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Italiano  

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Olive Oasis nabízí luxusní ubytování v rekreačním domě pro 2-3 osoby, osvěžení v masážním bazénu, sluneční terasu, stín, parkovací místo. Vzdálenost k moři/pláži, je 10 minut jízdy. V případě, že máte loď, zajistíme místo pro loď, přívěs. U našich sousedů můžete koupit ekologicky pěstovanou zeleninu a olivový olej.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Ostrov Rab je místo pro odpočinek těla i duše. Olive Oasis nabízí perfektní dovolenou uprostřed zeleně, opojnou svěžest mořského vzduchu a vůni fíků. V olivovém háji je klid, zapomenete na starosti a pocítíte novou energii. Na ostrově najdete četné pláže a krásná pobřežní města a vesnice bohaté na kulturní dědictví, stejně jako gastronomii a zábavu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marinko Štokić
Informace poskytnul: Marinko Štokić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz