PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Vodice » PEN5 Vodice
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Vodice
Adresa: 
Pudarica 1, Vodice
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)99 8332 669, +385 (0)22 444 074
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pen5vodice.com www.chorvatske.cz/pen5vodice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Vodice

Velmi cenově dostupné ubytování v ideální lokalitě 300m od populární “PLAVA PLAŽA” a pouhých 600m od centra města. Nachází se na cestě do Tribunj, na kopci, takže je zde nádherný výhled na Šibenik, Kornati a Tribunj. Parkoviště a vše ostatní potřebné pro příjemnou dovolenou.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (350m)
pláž (300m)
restaurace (400m)
obchod (25m)
tržnice (800m)
směnárna (700m)
centrum letoviska (600m)
tenis (800m)
volejbal (1km)
minigolf (999m)
disco (800m)
půjčovna kol (400m)
půjčovna loděk (800m)
vodní skútr (400m)
motorový člun (800m)
vodní lyže (800m)
windsurfing (400m)
jachting (999m)
rafting (88km)
potápění (2km)
hlavní silnice (1km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vodice je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody, geograficky umístěným v centru Dalmácie. K dispozici jsou přírodní a národní parky Vranské jezero, Paklenica, Krka, a díky nové dálnici je dosažitelný i NP Plitvická jezera - jen 1,5 hodiny jízdy. Ideální pro výlety je malebný ostrov Murter se slavnou pláží Slanica a ostrov Prvic. V blízkosti jsou také města Šibenik, Trogir, Zadar a Split.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Obchod s potravinami a novinami je pouhých 25 metrů. Sleva 5% pro hosty, kteří si pobyt rezervují 30 dní před příjezdem a dalších 5% pro ty, kteří zůstanou déle než 10 dnů. Hosté, kteří pobyt začnou nebo skončí mimo hlavní sezónu, mají mimosezónní slevu 20% i během hlavní sezóny v červenci a srpnu. POZOR! Pro pobyt kratší než 3 dny platí zvláštní ceny!

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Zelimir Marks
Informace poskytnul: Zelimir Marks
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz