Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Vodice
Adresa: 
Pudarica 1, Vodice
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)99 8332 669, +385 (0)22 444 074
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pen5vodice.com www.chorvatske.cz/pen5vodice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Vodice počasí Vodice

Velmi cenově dostupné ubytování v ideální lokalitě 300m od populární “PLAVA PLAŽA” a pouhých 600m od centra města. Nachází se na cestě do Tribunj, na kopci, takže je zde nádherný výhled na Šibenik, Kornati a Tribunj. Parkoviště a vše ostatní potřebné pro příjemnou dovolenou.


Vzdálenosti: moře 350 m, pláž 300 m, centrum letoviska 600 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vodice je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody, geograficky umístěným v centru Dalmácie. K dispozici jsou přírodní a národní parky Vranské jezero, Paklenica, Krka, a díky nové dálnici je dosažitelný i NP Plitvická jezera - jen 1,5 hodiny jízdy. Ideální pro výlety je malebný ostrov Murter se slavnou pláží Slanica a ostrov Prvic. V blízkosti jsou také města Šibenik, Trogir, Zadar a Split.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Obchod s potravinami a novinami je pouhých 25 metrů. Sleva 5% pro hosty, kteří si pobyt rezervují 30 dní před příjezdem a dalších 5% pro ty, kteří zůstanou déle než 10 dnů. Hosté, kteří pobyt začnou nebo skončí mimo hlavní sezónu, mají mimosezónní slevu 20% i během hlavní sezóny v červenci a srpnu. POZOR! Pro pobyt kratší než 3 dny platí zvláštní ceny!

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Zelimir Marks
Informace poskytnul: Zelimir Marks
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz