PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Drvenik » Pension Mol***
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Drvenik
Adresa: 
Donja Vala 48, Drvenik, Makarska rivijera
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 628 2211
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.drvenik-mol.com www.chorvatske.cz/drvenik-mol
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Hotel Pansion Mol*** se nachází přímo u moře a překrásné oblázkové pláže v letovisku Drvenik na Makarské riviéře. Jako jeden z mála objektů na Jadranském pobřeží se může pochlubit skutečností, že naši hosté mají jen 10 kroků z jejich pokojů na pláž.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Česky   Français   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (2m)
obchod (100m)
tržnice (100m)
směnárna (100m)
tenis (10km)
disco (30km)
půjčovna kol (1m)
vodní skútr (1km)
hlavní silnice (400m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Pension Mol se nachází přímo na pláži. Pokoje orientované na jih mají balkóny a překrásný výhled na moře a ostrovy. Ubytování je dostupné od dubna do října. Nabízíme stravovací služby: snídaně, večeře, oběd podle výběru. V naší a la carte restauraci můžete ochutnat domácí dalmátské a středomořské speciality. Kromě masa a rybích pokrmů také naši pizzu a domácí koláče, které jsou jediněčné.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Mol a la carte restoraurace nabízí i populární denní menu za super ceny. Ubytovaní hosté mají parkování v ceně. Wifi Internet. V Drveniku je spojení pevniny s ostrovem Hvar. Za pouhých 20 minut trajektem se můžete dostat na ostrov a užít si krásný výhled na pevninu. Pro milovníky přírody a pěší turistiky jsou zde značené stezky, krásné panoramatické výhledy a staré vesnice s typipckou atmosférou.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Divić d.o.o.
Informace poskytnul: Direktorica tvrtke
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz