PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Podaca » Penzion Gomila Brist

Penzion Gomila Brist

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Podaca
Adresa: 
Gomila 1, 21335 Podaca-Brist
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 699 395, +385 (0)91 54 000 14
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 699 395
Web adresa:
www.villa-gomila.com www.chorvatske.cz/pansion-gomila
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Náš dům má 6 dvoulůžkových pokojů a 4 třílůžkové pokoje. Každý pokoj má skleněný sprchový kout, WC, lednici a balkon s výhledem na moře. Nabízíme zdarma WiFi internet, TV místnost, hernu, sluneční terasa a parkoviště. Polopenze zahrnuje snídaně a večeře.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (100m)
obchod (500m)
tržnice (900km)
směnárna (900m)
centrum letoviska (500m)
disco (1km)
půjčovna kol (1km)
půjčovna loděk (500m)
vodní skútr (500m)
motorový člun (500m)
vodní lyže (500m)
potápění (500m)
hlavní silnice (50m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Náš dům se nachází asi 100km jižně od Splitu a 100km severně od Dubrovníku, u moře, na půli cesty mezi Bristem a Gradacem. Z dálnice A1 na Dubrovník sjedete na exitu Ploče, poté podle ukazatelů do města Ploče. Dále pokračujete 15km po Jadranské magistrále směrem na Split. Asi 100m za značkou začátku Gradacu na levé straně uvidíte náš dům.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Nabízíme polopenzi, která se skládá ze snídaně s kávou, džusem, vodou a večeře s předkrmem, hlavním jídlem a dezertem. Na večeři si můžete vybrat mezi dvěma hlavními jídly. Zdarma WiFi internet, TV a používání parkoviště, stejně jako úložný prostor pro lehátka, slunečníky a matrace na pláži.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marko Miosic
Informace poskytnul: Marko Miošić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz