PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Banjol » Rodinný dům KUNSTEK

Rodinný dům KUNSTEK

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Rab, Banjol
Adresa: 
Banjol 344/A, Rab
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 202 2495
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/kunstek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Nabízíme 3 studioapartmány pro 2+2 osoby. Klimatizováné, WIFI, TV/sat. Balkóny v prvním patře, terasa, gril v přízemí. 200m od pláže, 500m od centra města.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Français  
Rekreace a služby v okolí
moře (200m)
pláž (200m)
restaurace (150m)
obchod (150m)
tržnice (500m)
směnárna (150m)
centrum letoviska (700m)
tenis (150m)
volejbal (200m)
minigolf (200m)
disco (500m)
půjčovna kol (200m)
půjčovna loděk (200m)
potápění (2km)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům se nachází na ostrově Rab v Kvarnerském zálivu, v zátoce Padova II. Krásná písečná pláž, blízkost malého ostrůvku, na který je možné dolavat. 100m od hotelu Padova. Vzdálenost od přístaviště trajektů je 5km, 200m od autokempu Padova III ve směru do centra města. Dům má své parkoviště.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Možnost použití grilu na terase. Po dohodě použití žehličky nebo pračky. V blízkosti je možnost služeb TAXI-boatu pro plavbu na překrásné pláže a do restaurací, kam se autem nedostanete.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Blaženka Kunštek
Informace poskytnul: Blaženka Kunštek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz