PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Kaštel Stari » Sea Castle Apartment Gajo

Sea Castle Apartment Gajo

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kaštel Stari
Adresa: 
Obala Kralja Tomislava 15, Kaštel Stari
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartman-kapitanovic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Byt se dvěma ložnicemi (pro 4 osoby), který dýchá historickou atmosférou, kompletně zrekonstruovaný, zařízený a vybavený, přímo u moře a dlouhé promenády. Kombinaci moderního a starožitného doplňují kamenné zdi, původní dřevěné trámy a originální detaily z minulých dob.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky   Français   Espanol   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (10m)
pláž (30m)
restaurace (50m)
obchod (100m)
tržnice (5m)
centrum letoviska (5m)
tenis (4km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Byt se dvěma ložnicemi (pro 4 osoby), který dýchá historickou atmosférou, kompletně zrekonstruovaný, zařízený a vybavený, přímo u moře a dlouhé promenády. Kombinaci moderního a starožitného doplňují kamenné zdi, původní dřevěné trámy a originální detaily z minulých dob. Tato renesanční zámecká pevnost z 15.století je díky své poloze plná světla a má výhled na moře ze všech pokojů.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Tento krásný byt se nachází v centru města s veškerou občanskou vybaveností v okolí: obchody, trh, rybí trh, pekařství, lékárna, restaurace, bary, směnárna, dlouhá promenáda podél moře a pláž Đardin s přírodním stínem pár kroků od bytu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Srećko Kapitanović
Informace poskytnul: Srećko Kapitanović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz