Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Split » SOLEMAR West Coast Prestige Apartment:

SOLEMAR West Coast Prestige Apartment:

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Split
Adresa: 
Drazanac 54, Split 21000
Ako kao vlasnik smještajnog objekta SOLEMAR West Coast Prestige Apartment: želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Split počasí Split

Nový, moderně zařízený luxusní apartmán se 2 ložnicemi + 2 koupelnami, s ručně vyrobeným nábytkem. Nachází se v klidné ulici nedaleko ACI Mariny a krásné pláže "Obojena svjetlost". Apartmán má moderní, vemi kvalitní a drahou kuchyň vyrobenou na zakázku, se vším, co potřebujete pro vaše vaření.


Vzdálenosti: moře 80 m, pláž 350 m, centrum letoviska 200 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmán se nachází v klidné ulici vedle ACI Mariny, pouhých 6-7 minut chůze od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO. V blízkosti apartmánu se nachází park Marjan, který nabízí mnoho relaxačních aktivit, jako procházky a cykloturistika, dětské hřiště ... Popurální promenáda Riva, kde najdete všechny restaurace, bary, obchody, kasina a noční život, je vzdálená pouhých 50 metrů.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz