PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Povljana » Stela Maris
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Povljana
Adresa: 
Marka Marulića 11, Povljana na Pagu
Web adresa:
www.chorvatske.cz/stela-maris
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Nové, plně vybavené apartmány v prvním patře, v klidné části letoviska Povljana. Vzdálenost od moře je 600m, na oblázkové a písčité pláže 800m (10 minut chůze). Za několik minut autem dojedete přímo na pláž, která je částečně v borovém lese. Možnost pronájmu člunu, kol i elektrokol.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (600m)
pláž (800m)
restaurace (400m)
obchod (400m)
tržnice (400m)
směnárna (500m)
centrum letoviska (400m)
tenis (700m)
volejbal (200m)
půjčovna kol (1m)
půjčovna loděk (500m)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt se nachází v klidné části letoviska Povljana, v blízkosti ambulance a jen několik minut chůze od centra a několika obchodů. Vzdálenost od moře je 600m, na oblázkové a písčité pláže 800m (10 minut chůze). Za několik minut autem dojedete přímo na pláž, která je částečně v borovém lese. Možnost pronájmu člunu, kol i elektrokol. Trekking podél nedalekého jezera.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Teplé a mělké moře s pískem je ideální pro rodiny s dětmi. Milovníci přírody si mohou vychutnat procházky, jízdu na kole i pozorování ptáků na nedalekém jezeru. Povljana je známá díky ornitologické rezervaci Malo i Velo blato. Možnost výletů do NP Paklenica (50 min jízdy), NP Krka (90 min jízdy), NP Kornati (plavby lodí z Pagu). Pláž je písčitá a oblázková.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Stela Matijević
Informace poskytnul: Damir Matijević
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz