PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Promajna » Studio apartmán Promajna

Studio apartmán Promajna

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Promajna
Adresa: 
Zagrebačka 35A, 21320 Promajna
Web adresa:
www.chorvatske.cz/alagic-promajna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

V krásném letovisku Promajna, jen 5km od Makarské, nabízíme 2 krásné studiové apartmány v přízemí rodinného domu. Obě studia jsou pro max. 4 osoby, každé má manželskou postel, rozkládací pohovku, malou kuchyň (bez trouby), koupelnu a je klimatizované. Před každým studiem je parkoviště.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Français  
Rekreace a služby v okolí
moře (300m)
pláž (300m)
restaurace (300m)
obchod (200m)
tržnice (450m)
směnárna (450m)
centrum letoviska (400m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

2 studiové apartmány v přízemí rodinného domu, jen 300m od hlavní pláže a dalších služeb. Domácí mazlíčci jsou vítáni a jsou zdarma. Každé studio má manželskou postel a rozkládací pohovku. Vhodné pro 3 dospělé nebo rodinu se 2 dětmi. Maximální kapacita 4 osoby. Každé studio je klimatizované, před ním je malá zahrádka s parkovacím místem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marija Alagić
Informace poskytnul: Marija Alagić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz