PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Brist » Studio BB
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Brist
Adresa: 
Blatnice 25, 21335 Podaca
Web adresa:
www.chorvatske.cz/studiobb
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 2 lůžek

počasí Gradac

Samostatné 2+1 sturio na pláží s balkónem nad mořem. Klimatizováno. Zabezpečené parkoviště. Vhodné pro rodinu s malým dítětem. V mimosezónním termínu (květen, červen, září) je vhodný i pro milovníky cyklistiky nebo horolezectví (do 800m nad mořem) 7km cesta od moře a cyklistická trasa 5km.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Français  
Rekreace a služby v okolí
moře (10m)
pláž (25m)
restaurace (50m)
obchod (100m)
disco (1km)
půjčovna kol (2km)
vodní skútr (2km)
hlavní silnice (400m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Brist se nachází na Makarské riviéře (34km) umístěné mezi Dubrovníkem a Splitem (100km). Letovisko je na úpatí hor Biokovo s dostupným vrcholem 800m nad mořem. Dostupnost po dálnici Zagreb - Split a Jadranskou magistrálou.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Domácí zvíře je povoleno s omezením venčení a koupání na pláži. Možnost využívat kolo a motorový člun na výlety po okolí (v případě pobytu nad 7 dní) zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Branic Josipa
Informace poskytnul: Milenko Bobar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz