TOPlist
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Čovići
Adresa: 
Čovići 15 i, 53220 Otočac
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 222 941
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/viktorija-covici
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 15 lůžek

  Internet


Vzdálenosti: moře 50 km, pláž 55 km, centrum letoviska 6 km, více >>
Apartmán 1 se nachází v 1.patře a má 3 pokoje, celkem 8 lůžek + 1 koupelna, 2 balkony, kuchyň a obývací pokoj. Apartmán 2 se nachází v podkroví domu a má 2 pokoje, 2 koupelny, 1 kuchyň a 1 balkon. Ložnice mají vlastní TV a v jedné je lednice, druhá lednice je v kuchyni. Ložní prádlo je povlečeno a rezervní je ve skříni. Kuchyně jsou vybaveny nádobím. Ručníky a šampony jsou v koupelně
Před domem je krytá terasa s grilem, betonový parking a trávník s hračkami pro děti. Restaurace 500m od domu, promenáda k řece Gačka a příroda 1km, do centra města Otočac je 6km. Obchody Lidl, Konzum, Picerija Bistro Ribić. V obci Sinac se nachází pramen řeky Gačka a pizzerie (6km). Národní park Plitvická jezera 60km. Kuterevo ´15km (Utočište medvjeda). Moře a pláže v Senji 50km.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Viktorija Matasić
Informace poskytnul: Viktorija Matasić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz