PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Ruskamen » Vila Marija Jelic
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Ruskamen
Adresa: 
RUSKAMEN II 23
Fax: 
+385 (0)21 87 12 77
Web adresa:
www.chorvatske.cz/jelic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Klimatizované apartmány 30-55m2 pro (3,4,5,6,7 osob), velké terasy po celé šířce apartmánu, ze kterých se bez ohledu na počasí můžete kochat překrásným výhledem na moře a ostrov Brač, vzdálenost 60m od dobře zásobeného obchodu. K dispozici velká terasa s grilem.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (150m)
pláž (150m)
restaurace (80m)
obchod (60m)
tržnice (7km)
centrum letoviska (60m)
disco (150m)
půjčovna loděk (150m)
vodní skútr (150m)
windsurfing (150m)
rafting (7km)
potápění (150m)
hlavní silnice (60m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt se nachází v letovisku Ruskamen (Lokva Rogoznica) na omišské riviéře, s nejlepšími plážemi na Jadranu, 7km jižně od Omiše, 30km severně od Makarské. Velké balkóny po celé šíři apartmánů, ze kterých se bez ohledu na počasí můžete kochat překrásným výhledem na moře a ostrov Brač.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmány jsou klimatizované, v klidné a tiché lokalitě, vhodné pro rodiny s dítětem. V objektu je možno připojit vlastní počítač k internetu (WIFI)

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marija Jelić
Informace poskytnul: Matko Jelić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz