PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Jadranovo » Villa ANA Jadranovo

Villa ANA Jadranovo

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Jadranovo
Adresa: 
Omladinska 8C, Jadranovo
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villa-ana-jadranovo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 36 lůžek

Wi-Fi

Venkovní bazén

Nové a dobře vybavené apartmány v Jadranovu. Okolo domu se nachází velká zahrada s malým dětským bazénkem, hřištěm na badminton, stolním tenisem, houpačkami, grilem a parkingem. Dům je vzdálen 250m od moře, 150m od obchodu, restaurace a pošty.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (250m)
pláž (300m)
restaurace (150m)
obchod (150m)
tržnice (150m)
směnárna (150m)
centrum letoviska (150m)
tenis (800m)
hlavní silnice (800m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmánový dům v letovisku Jadranovo, 7km od města Crikvenica, naproti ostrovu Krk - v místě, kde je ostrov nejblíže pevnině. Borový háj, prameny čisté vody a velké množství malých pláží jsou hlavními přednostmi, které činí Jadranovo atraktivní turistickou destinací. Villa Ana je vzdálena 250m od moře. Letovisko má velká počet stezek přes borový les, proto je vhodné i pro cyklistiku.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Použití klimatizace se paltí zvlášť. Možnost použití pračky za doplatek. Velká zahrada je vhodná pro společný pobyt více rodin.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ljiljana Potkonjak
Informace poskytnul: Ljiljana Potkonjak
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz