PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Porat » Villa Ana
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Živogošće, Porat
Adresa: 
Villa Ana, Zivogosce - Porat 15
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Villa Ana želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Živogošće

villa Ana se nachází v borovém háji, v jedné z nejlepších lokalit na Jadranu, jen několik desítek metrů od překrásné pláže a křišťálově čistého moře.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
moře (10m)
pláž (10m)
restaurace (150m)
obchod (200m)
tržnice (250m)
směnárna (800m)
centrum letoviska (200m)
tenis (900m)
minigolf (800m)
disco (800m)
půjčovna kol (50m)
půjčovna loděk (200m)
vodní skútr (250m)
motorový člun (200m)
vodní lyže (250m)
windsurfing (50m)
hlavní silnice (900m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Jedna z nejlepších lokalit na jadranském pobřeží. Dostupnost autem až k objektu, vjezd na dvůr v borovém háji je přes dálkové ovládání. Vila Ana je vzdálena od překrásné pláže a křišťálového moře jen několik desítek metrů.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Velké terasy s krásným výhledem, možnost využití grilu pro opékání na roštu nebo pečení jehněte. Vila je provozována na bázy kvality, nikoliv kvantity.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz