TOPlist
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Šilo » Villa Apartmány Žana

Villa Apartmány Žana

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Šilo
Adresa: 
Braće Franolić 27, Šilo, otok Krk
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 94 23 143
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)01 6526 815
Web adresa:
www.apartmani-zana.com
www.chorvatske.cz/apartmani-zana
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Vzdálenosti: moře 250 m, pláž 250 m, centrum letoviska 300 m, více >>
Villa Apartmány Žana se nachází v malém, idylickém letovisku Šilo na ostrově Krk. Klidná lokalita, jen několik minut chůze od moře a pláže. Tři apartmány: A4, A3+1, každý pro 2-4 osoby s velkou terasou s výhledem na moře a/nebo zahradu. Maximální kapacita 12-13 osob. TV/sat, WiFi Internet, klimatizace (chlazení i topení). Zajištěný parking. velká zahrada s grilem. Vzdálenost od moře 250m.
Můžete si užívat na naši prostorné zahradě se středomořskou vegetací a využít venkovní gril a zahradní terasu. Nedotčená příroda, středomořská vegetace, čisté moře a krásně upravené pláže, to vše dělá naše ubytování ideální pro rodinnou, romantickou nebo relaxační dovolenou, ale také pro aktivní sportovně-rekreační dovolenou.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Žana Loborec
Informace poskytnul: Žana Loborec
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz