PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Tučepi » Villa Bougenvilia Tomas

Villa Bougenvilia Tomas

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Tučepi
Adresa: 
Tučepi, Blato 56
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villatomas
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Tučepi

Wi-Fi

Překrásná vila s bazénem, 5 minut chůze (250m) od pláže, nabízí ubytování v osmi apartmánech různé velikosti. Všechny apartmány jsou vybavené kuchyní, koupelnou, balkónem nebo terasou. Kromě bazénu a prostoru na opalování nabízí objekt i tělocvičnu, trampolínu, gril a parking.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
moře (250m)
pláž (250m)
restaurace (250m)
obchod (100m)
tržnice (2km)
směnárna (150m)
centrum letoviska (500m)
tenis (300m)
půjčovna kol (250m)
půjčovna loděk (250m)
vodní skútr (250m)
motorový člun (250m)
vodní lyže (250m)
jachting (250m)
rafting (30km)
potápění (250m)
hlavní silnice (10m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Překrásná vila s bazénem, 5 minut chůze (250m) od pláže, nabízí ubytování v 8 apartmánech různé velikosti. Všechny jsou vybavené kuchyní, koupelnou, balkónem nebo terasou. Kromě bazénu a prostoru na opalování nabízíme i tělocvičnu, trampolínu, gril a parking. Lehce dostupné ze všech směrů. Dvacet minut jízdy od sjezdu z dálnice. Možnost jednodenních výletů do Splitu, Dubrovníku, Međugorje, Mostaru

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Tomislav Tomaš
Informace poskytnul: Silva Tomaš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz