PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Srima » Villa D&I
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Vodice, Srima
Adresa: 
Srima III 26, 22211 Srima
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)22 44 05 29, +385 (0)95 81 47 955
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartments-srima.com/ www.chorvatske.cz/villa-d-i
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 52 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Srima

Wi-Fi

Vila má 13 moderně vybavených apartmánů různých velikostí a parkoviště pro hosty. Všechny apartmány jsou kategorie 3*, s jednou ložnicí, ale v obývacím pokoji mají pohodlné přistýlky, což znamená, že máme 52 lůžek.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (1m)
obchod (300m)
centrum letoviska (2km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Srima je malé mletovisko na pobřeží Jaderského moře, v srdci Dalmácie, kde se na malé ploše setkává mnoho přírodních krás, ale také bohatá historie, o níž vypovídá typická středomořská architektura a kulturní památky. Vila má 13 moderně vybavených apartmánů různých velikostí a parkoviště pro hosty.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Všechny apartmány jsou kategorie 3*, s jednou ložnicí, ale v obývacím pokoji mají pohodlné přistýlky, což znamená, že máme 52 lůžek. Apartmány jsou vybaveny novým, kvalitním nábytkem a vybavením a jsou klimatizované. Apartmány jsou pro 2+2 osoby, moderně vybavené, klimatizované, mají jeden pokoj, obývací pokoj, kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ivo Nakić-Alfirević
Informace poskytnul: Ivo Nakić-Alfirević
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz