PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Starigrad-Paklenica
Adresa: 
Put Plantaže 7, 23244 Starigrad Paklenica
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villa-jusup
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Villa Jusup je ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou, ale i aktivní odpočinek. Dům stojí u moře (30m), 10 minut pohodlné chůze od centra a 5 minut autem od NP Paklenica. Apartmány a pokoje jsou klimatizované s výhledem na moře. Po dohodě nabízíme i snídaně. Vítejte

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (30m)
pláž (30m)
restaurace (50m)
obchod (300m)
tržnice (800m)
směnárna (500m)
centrum letoviska (700m)
půjčovna kol (1km)
půjčovna loděk (700m)
vodní skútr (1km)
motorový člun (700m)
windsurfing (45km)
jachting (1km)
rafting (30km)
hlavní silnice (150m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Villa Jusup se nachází v klidné lokalitě 30m od moře. Centrum letoviska je vzdáleno 10 minut lehké chůze podél moře, restaurace 50m, nejbližší obchod 300m. Dům se skládá ze studioapartmánů pro 3-4 osoby a pokoje pro 2 osoby. Všechny apartmány i pokoje mají výhled na moře, klimatizaci, WiFi a TV/sat. Hostům je k dispozici parking, zahradní gril a velká terasa v přízemí.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marija Jusup
Informace poskytnul: Anita Jusup
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz