Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Brela » Villa Karmen
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Brela
Adresa: 
Podrače 6, Brela
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 618 704, +385 (0)1 3790 836
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)1 3790 836
Web adresa:
www.villa-karmen-brela.com www.chorvatske.cz/villakarmen
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Brela počasí Brela

Wi-Fi

Soukromý dům v borovém háji v klidné části letoviska Brela (Podrače), několik metrů od moře a krásné písečné pláže. 2 pokoje a 4 apartmány s balkónem na moře, parkoviště. Restaurace, kavárna a tenisové kurty jsou v blízkosti.


Vzdálenosti: moře 20 m, pláž 20 m, centrum letoviska 600 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Soukromé ubytování v klidné lokalitě v borovém háji, několik metrů a pár schodů od krásné pláže s hrubým pískem. Známá pláž “Punta Rata” je vzdálena cca 300m. 15 minut chůze do centra letoviska. Restaurace, 2 tenisové kurty (umělý trávník) v blízkosti. Minigolf, vodní lyžování, parasailing, škola potápění, pjčovna kol v místě.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Soukromý dům, 2 pokoje a 4 apartmány, snídaňová místnost, terasa, parkoviště. 2 dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje se sprchou/WC. 4 klimatizované apartmány. 2 studioapartmány, 4-lůžkový apartmán se 2 koupelnami (možnost přistýlky) a apartmán 2+2. Všechny pokoje a apartmány mají balkonem na moře, klimatizaci a Wi-Fi.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Karme Šošić
Informace poskytnul: Tihan Šošić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz