PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Brela » Villa Karmen
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Brela
Adresa: 
Podrače 6, Brela
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 618 704, +385 (0)1 3790 836
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)1 3790 836
Web adresa:
www.villa-karmen-brela.com www.chorvatske.cz/villakarmen
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Brela

Wi-Fi

Soukromý dům v borovém háji v klidné části letoviska Brela (Podrače), několik metrů od moře a krásné písečné pláže. 2 pokoje a 4 apartmány s balkónem na moře, parkoviště. Restaurace, kavárna a tenisové kurty jsou v blízkosti.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (20m)
pláž (20m)
restaurace (10m)
obchod (200m)
tržnice (600m)
směnárna (600m)
centrum letoviska (600m)
tenis (200m)
minigolf (400m)
bowling (600m)
disco (1km)
půjčovna kol (600m)
půjčovna loděk (1km)
vodní skútr (600m)
motorový člun (1km)
vodní lyže (600m)
rafting (7km)
potápění (600m)
hlavní silnice (1km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Soukromé ubytování v klidné lokalitě v borovém háji, několik metrů a pár schodů od krásné pláže s hrubým pískem. Známá pláž “Punta Rata” je vzdálena cca 300m. 15 minut chůze do centra letoviska. Restaurace, 2 tenisové kurty (umělý trávník) v blízkosti. Minigolf, vodní lyžování, parasailing, škola potápění, pjčovna kol v místě.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Soukromý dům, 2 pokoje a 4 apartmány, snídaňová místnost, terasa, parkoviště. 2 dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje se sprchou/WC. 4 klimatizované apartmány. 2 studioapartmány, 4-lůžkový apartmán se 2 koupelnami (možnost přistýlky) a apartmán 2+2. Všechny pokoje a apartmány mají balkonem na moře, klimatizaci a Wi-Fi.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Karme Šošić
Informace poskytnul: Tihan Šošić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz