PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Pag » *** Vila Lunamar *** - Ostrov Pag

*** Vila Lunamar *** - Ostrov Pag

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Pag, Vodice
Adresa: 
Mile Budaka 6, 23250 Pag
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villa-luna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pag (Pag)

Wi-Fi

Je možný

Klimatizace

Parkování

moře / aquapark 50m

pláž 50m

Překrásná Vila Lunamar, jen 50m od pláže, s 8 apartmány různých typů (od studií 2+1, středních 3+2 a 4+2, až po královské 6+2 apartmány), plně vybavenými kuchyněmi a koupelnami se sprchou. Kuželky, dtolní tenis, gril, parkoviště.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Espanol   Italiano  
Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (100m)
obchod (100m)
tržnice (2km)
směnárna (2km)
centrum letoviska (2km)
volejbal (1km)
disco (2km)
půjčovna loděk (3km)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Top destinace "Villa Luna-mar" s 3 hvězdičkami, v první řadě u moře, s velkým parkingem, kuželkami a stolním tenisem. Prostorná apartmá, TV, výhled na moře, gril. Krásné částečně soukromá pláž. V blízkosti města Pag, která je bohaté na kulturní a historické památky, a různé zábavní atrakce, jako jsou tobogány a zábavní park. Vítejte!

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Villa Lunamar má polosoukromou pláž vzdálenou pouhých 50 metrů, kuželky, stolní tenis, velké soukromé parkoviště a venkovní gril - vše zdarma pro hosty. Hosté platí pouze poplatek za závěrečný úklid 25 EUR.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marin Herceg
Informace poskytnul: Marin Herceg
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz