PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Neviđane » Villa Magnolia
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Neviđane
Adresa: 
Neviđane, Pašman
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 280 221
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.fotografica.biz/Villa/ www.chorvatske.cz/villamagnolia
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tkon

Wi-Fi

K dispozici jsou 4 komfortní plně vybavené apartmány. V ceně je zahrnuto nádobí, povlečení a ručníky. Apartmány jsou klimatizované s TV/sat. Apartmány se nachází u moře a mají vlastní pláž. Ze všech pokojů je výhled na moře. Zabezpečené parkoviště, gril. Domácí zvířata jsou vítána.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (700m)
obchod (900m)
tržnice (900m)
směnárna (900m)
centrum letoviska (900m)
tenis (7km)
minigolf (7km)
disco (10km)
půjčovna loděk (700m)
vodní skútr (700m)
motorový člun (10km)
vodní lyže (7km)
windsurfing (10km)
jachting (10km)
rafting (10km)
potápění (10km)
hlavní silnice (2m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází 50m od moře. Jsou obklopeny olivovníky, fíkovníky, rozmarýnem a levandulemi. Příjezd k apartmánům je jednoduchý, z hlavní silnice na ostrově ořes centrum letoviska. Přímý vjezd ze silnice na parkoviště, které leří za apartmány.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Na ostrově jsou upravené a značené turistické a cyklistické stezky. Z pokud vystoupáte na vrch ostrova naskytne se Vám čarokrásný výhled na ostrovy a ostrůvny Národního parku Kormati. Upravené stezky podél moře jsou vhodné pro ranní nebo večerní procházky nebo vyjížďky na kole. V blízkosti jsou i další národní parky - Vodopády řeky Krka, Paklenica, Severní Velebit.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Silvio Škrokov
Informace poskytnul: Silvio
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz