TOPlist
Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Nerezine
Adresa: 
Sveti Jakov 2, Nerezine, Lošinj
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 397 8888
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.villamare.rent
www.chorvatske.cz/villamare-nerezine
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet


Vzdálenosti: moře 300 m, pláž 300 m, centrum letoviska 1 km, více >>
Dům o rozloze 200m2 má 3 ložnice s manželskými postelemi, 3 koupelny a další WC. Je ideální pro 6 osob, přestože má 8 lůžek (jedna ložnice má rozkládací přistýlku), což je zvlášť vhodné pro rodiny s dětmi. Bazén, který je v zimě vyhřívaný, sauna, krb, venkovní gril, WiFi, klimatizace ve všech pokojích, podlahové vytápění. Dům je přizpůsoben malým dětem.
Použití sauny, bazénu, dřeva a uhlí pro grilování a krbu je zdarma. Stejně jako ručníky k bazénu, sprchové mýdla, šampony, saponáty, lehátka, slunečníky, 2 kola ... Dům je ideální pro pobyt 6-8 osob. Má 2 terasy a jeden balkon, prostornou jídelnu a stůl na terase pro 8 osob. Kouření je povolen mimo objekt a na terasách.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Mirjana Hrga
Informace poskytnul: Mirjana Hrga
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz