PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Nerezine » Villa Mare
Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Nerezine
Adresa: 
Sveti Jakov 2, Nerezine, Lošinj
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Villa Mare želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Wi-Fi

Autentický středomořský dům, starý více než 120 let. Je plně upravený, ale zachoval vzhled doby, kdy byl postaven. Je zde bazén, sauna, krb, gril. Objekt je zcela oplocen vysokou zdí, ideální pro rodinnou dovolenou a diskrétnost. 300 metrů od moře.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (300m)
pláž (300m)
restaurace (80m)
obchod (1km)
tržnice (1km)
směnárna (1km)
centrum letoviska (1km)
tenis (14km)
volejbal (1km)
disco (1km)
půjčovna loděk (7km)
motorový člun (1km)
vodní lyže (7km)
windsurfing (1km)
jachting (1km)
potápění (300m)
hlavní silnice (300m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům o rozloze 200m2 má 3 ložnice s manželskými postelemi, 3 koupelny a další WC. Je ideální pro 6 osob, přestože má 8 lůžek (jedna ložnice má rozkládací přistýlku), což je zvlášť vhodné pro rodiny s dětmi. Bazén, který je v zimě vyhřívaný, sauna, krb, venkovní gril, WiFi, klimatizace ve všech pokojích, podlahové vytápění. Dům je přizpůsoben malým dětem.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Použití sauny, bazénu, dřeva a uhlí pro grilování a krbu je zdarma. Stejně jako ručníky k bazénu, sprchové mýdla, šampony, saponáty, lehátka, slunečníky, 2 kola ... Dům je ideální pro pobyt 6-8 osob. Má 2 terasy a jeden balkon, prostornou jídelnu a stůl na terase pro 8 osob. Kouření je povolen mimo objekt a na terasách.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz