PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Barbat » Villa Milena
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Barbat
Adresa: 
Barbat 455, Rab
Web adresa:
www.chorvatske.cz/milenarab
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Barbat

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Nabízíme ubytování ve dvou komfortních dvoupokojových a jednom jednopokojovém apartmánu. Apartmány jsou klimatizované, mají plně vybavené kuchyně, ložnice a koupelny. Všichni naši hosté mají k dispozici parkoviště, kotviště, TV/sat, bezdrátové připojení na internet a možnost grilování na zahradě.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (50m)
obchod (200m)
tržnice (5km)
směnárna (200m)
centrum letoviska (5km)
tenis (5km)
volejbal (3km)
minigolf (8km)
disco (3km)
půjčovna kol (200m)
půjčovna loděk (200m)
vodní skútr (3km)
motorový člun (200m)
potápění (1km)
hlavní silnice (100m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vila Milena se nachází na ostrově Rab, ve starém rybářském městečku Barbat, 5 minut jízdy od centra města a 2 minuty chůze od pláže. Vzhledem k tomu, že apartmány jsou situovány v přízemí a prvním patře, daleko od silnice a jsou spojeny se zahradou, jsou ideální pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, ale i pro seniory.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Milena Grce
Informace poskytnul: Milena Grce
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz