PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Baška Voda » Villa Mimoza
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Baška Voda
Adresa: 
Stjepana Radica 3, Baška Voda
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 620 349
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 620 349
Web adresa:
www.villamimoza.com www.chorvatske.cz/mimoza
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Baška Voda

Wi-Fi

Villa Mimosa je vzdálena jen 40m od moře a nachází se mezi pohořím Biokovo a mořem. Díky své vynikající poloze jsou všechny atrakce, restaurace, bary, obchody, atd. jen pár kroků ... Celkem máme 7 apartmánů.


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Villa Mimosa je vzdálena jen 40m od moře a nachází se mezi pohořím Biokovo a mořem. Díky své vynikající poloze jsou všechny atrakce, restaurace, bary, obchody, atd. jen pár kroků ... Celkem máme 7 apartmánů. Naše apartmány jsou klimatizované a dobře vybavené. Kromě toho můžete využít bezplatné Wi-Fi.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Také máme pro každý apartmán a dvoulůžkový pokoj bezplatné hlídané parkoviště ve dvoře. Chovejte se ve Ville Mimosa jako doma. Relaxujte a odpočiňte si od každodenního stresu. Uděláme, co bude v našich silách, abychom Vám zpříjemnili pobyt u nás.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Nikola Topic
Informace poskytnul: Nikola Topic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz