PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Marušići » Villa RUZMARINA
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Marušići
Adresa: 
Marušići
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villa-ruzmarina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 38 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš

Wi-Fi

Pokud chcete strávit dovolenou na klidném místě, s krásným výhledem na moře, nádechem majestátní středomořské přírody, přátelské rodinné atmosféry, nových luxusních apartmánů (****), přímo u moře, pak jste si vybrali správně!

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (20m)
pláž (20m)
restaurace (140m)
obchod (140m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Villa Ruzmarina se nachází v rybářském letovisku Marušići v srdci nádherné, 35km dlouhé, Omišské riviéry. Naše nová Villa stojí na malém kopci nad mořem a všechny apartmány mají terasu s přkrásným výhledem na moře, téměř každý pokoj v každém apartmánu má jeden balkon s výhledem na moře.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Každý prostorný apartmán (50-60m2) zahrnuje plně vybavenou kuchyň (vč. myčky), SAT-TV, klimatizaci, útulný obývací pokoj a velkou terasu s krásným výhledem na moře, 2 ložnice se 2 malými balkónky s výhledem na moře. (kromě L a D, které mají 1 ložnici).

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Family Zuzul
Informace poskytnul: Zuzul
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz