PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Jezera » Villa Sunce
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Jezera
Adresa: 
Jezera, otok Murter
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 44 58 07
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)22 21 46 18
Web adresa:
www.chorvatske.cz/sunce
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Vila Sunce se nachází na ostrově Murter v letovisku Jezera, 200m od moře a pláže a 200m od centra. Všechny apartmány jsou stejné: 3+1 (2) s překrásným výhledem na moře (kromě ap.č.2). Vlastní parkoviště, klimatizace, TV/sat.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (150m)
pláž (200m)
restaurace (150m)
obchod (150m)
tržnice (300m)
směnárna (300m)
centrum letoviska (200m)
tenis (500m)
volejbal (500m)
minigolf (500m)
disco (4km)
půjčovna kol (5m)
půjčovna loděk (200m)
vodní skútr (200m)
motorový člun (200m)
vodní lyže (200m)
jachting (200m)
rafting (15km)
potápění (150m)
hlavní silnice (5m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vila Sunce se nachází na ostrově Murter v letovisku Jezera, 200m od moře a pláže. je vybudována v moderním stylu a nabízí stejné klimatizované apartmány. Dvoulůžková ložnice, jednolůžková ložnice s rozkládací přistýlkou, kuchyně s jídelnou/obývacím pokojem (s možností přistýlky), koupelna/WC a belkón/terasa. Vhodné pro rodinnou dovolenou.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Jezera jsou malé rybářské letovisko na ostrově Murter, který je s pevninou spojen mostem. Mezinárodní rybářské hry Big game fisching a organizování lovu na tuňáky. Blízkost mariny (150m), překrásné pláže. Všechny apartmány (kromě app. č.2) mají výhled na moře. Zahradní gril a malá hospůdka (pití a přípitky) pro skupiny. Blízkost národních parků Krka a kornati.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Dragan Bijelić
Informace poskytnul: Dragan Bijelić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz