Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Jezera » Villa Sunce
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Jezera
Adresa: 
Jezera, otok Murter
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 44 58 07
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)22 21 46 18
Web adresa:
www.chorvatske.cz/sunce
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Vila Sunce se nachází na ostrově Murter v letovisku Jezera, 200m od moře a pláže a 200m od centra. Všechny apartmány jsou stejné: 3+1 (2) s překrásným výhledem na moře (kromě ap.č.2). Vlastní parkoviště, klimatizace, TV/sat.


Vzdálenosti: moře 150 m, pláž 200 m, centrum letoviska 200 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vila Sunce se nachází na ostrově Murter v letovisku Jezera, 200m od moře a pláže. je vybudována v moderním stylu a nabízí stejné klimatizované apartmány. Dvoulůžková ložnice, jednolůžková ložnice s rozkládací přistýlkou, kuchyně s jídelnou/obývacím pokojem (s možností přistýlky), koupelna/WC a belkón/terasa. Vhodné pro rodinnou dovolenou.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Jezera jsou malé rybářské letovisko na ostrově Murter, který je s pevninou spojen mostem. Mezinárodní rybářské hry Big game fisching a organizování lovu na tuňáky. Blízkost mariny (150m), překrásné pláže. Všechny apartmány (kromě app. č.2) mají výhled na moře. Zahradní gril a malá hospůdka (pití a přípitky) pro skupiny. Blízkost národních parků Krka a kornati.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Dragan Bijelić
Informace poskytnul: Dragan Bijelić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz