Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Žaborić » Villa TOSCANA - Zaboric

Villa TOSCANA - Zaboric

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Žaborić
Adresa: 
Put Drage 8, Žaborić (ŠIBENIK)
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)22 577051, +385 (0)91 8818024, 0039 339 7685417
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villa-toscana
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Brodarica počasí Brodarica

Wi-Fi

Bazén pro děti. 120m od moře. 3 luxusní apartmány: A(4+2), 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj, moderní kuchyně, terasa 35m2, výhled na moře, A(3+1) třílůžková ložnice, velká zastřešená terasa 26m2. A(3+2), třílůžková ložnice, dvůr 30m2, gril. WI-FI, TV/sat, klimatizace, parking, kotvení pro loď


Vzdálenosti: moře 120 m, pláž 150 m, centrum letoviska 350 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Zaboric je malé místo, jen 10km jižně od města Šibenik, s 2710 hodinami slunečního svitu za rok. Středomořské podnebí je ideální pro každého - rodiny, dospělé i seniory. Žaborič je obklopen množstvím kulturních a historických památek: Národní parky Krka a Kornati, města Trogir, Primošten, Vodice, Split, Zadar, ostrovy Krapanj, Prvić, Žirje, Zlarin, Kaprije, Obonjan, Zmajan, Logorun ...

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Obchody jen 30m. Kavárna a restaurace-pizzerie 100-500m. Autobusová zastávka 100m. Plážový volejbal, basketbal, fotbalové hřiště, cyklostezka 15km. Pláže jsou betonové a písečné, dobré pro děti. Rezervační záloha 30%, zbytek v první den příjezdu. ZDARMA: dětská postýlka, pračka, Wi-Fi, klimatizace, satelitní TV, parkoviště. Odjezd 10:00; příjezd od 15:00

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jagoda Ban
Informace poskytnul: Jagoda Ban
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz