PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kaštel Kambelovac
Adresa: 
Pridilo 4, Kastel Kambelovac
Web adresa:
www.chorvatske.cz/villa-vetma
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Nová moderní vila, která se nachází 50 metrů od pláže v malé pobřežním letovisku Kastel Kambelovac. Pláž přímo před apartmány a památky UNESCO ve Splitu, Solin a Trogir, vše je 10 minut jízdy autem od vily. Je zde vše, co host potřebuje pro skvělou dovolenou.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (250m)
obchod (250m)
tržnice (400m)
směnárna (500m)
centrum letoviska (300m)
tenis (1km)
volejbal (400m)
minigolf (1km)
bowling (2km)
disco (1km)
půjčovna kol (1km)
půjčovna loděk (1km)
vodní skútr (1km)
motorový člun (1km)
vodní lyže (1km)
windsurfing (1km)
jachting (1km)
rafting (15km)
potápění (2km)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Kastel Kambelovac je letovisko hned vedle Splitu, který leží v nejkrásnější části pobřeží Jaderského moře. Letovisko se nachází ve velké zátoce přímo mezi 3 památkami UNESCO - městy Solin (5km), Split (10km) a Trogir (10km), kde je spousta skvělých památek a míst k návštěvě.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmány jsou plně vybavené. K dispozici je elektrický gril, který mohou hosté využívat. Cyklotrasa vedev blízkosti apartmánů, ideální pro ty, kteří mají rádi dlouhé jízdy na kole podél pobřeží. Jedna z nejlepších restaurací v okolí Splitu se nachází 250m od domu - Restaurant Baletna skola. Apartmány jsou umístěny u stromořadí a jakmile ptáci začnou zpívat, ocitnete se daleko od všech starosti.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Igor Vetma
Informace poskytnul: Igor Vetma
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz