Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Gradac » Zderic pokoje
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Gradac
Adresa: 
Obala Bošac 7, Gradac 21330
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 697 288, mob. +385 (0)98 17 44 241
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 697 288
Web adresa:
www.chorvatske.cz/zderic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

počasí Gradac počasí Gradac

Wi-Fi

Rodinný dům na pláži pro pohodlnou dovolenou uprostřed zeleně. Klimatizované pokoje s koupelnami, lednicemi a terasami. Cena zahrnuje použití společná kuchyně s kompletním vybavením, gril, TV/sat, povlečení a závěrečný úklid, Internet, uzavřený parking, pobytovou taxu a dětskou postýlku na vyžádání.


Vzdálenosti: moře 10 m, pláž 5 m, centrum letoviska 100 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Nacházíme se přímo u pláže v klidné zátoce Bošac v letovisku Gradac na makarské riviéře. Riviéra je známá díky přírodním plážím, čistému moři a příjenému podnebí. Starobylé město Gradac leží na úpatí pohoří Biokovo, mezi městy Split a Dubrovník. V dosahu jsou např. ostrovy Hvar, Brač, Korčula, poloostrov Pelješac, město Mostar, potní místo Međugorje, atd.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Blízkost moře a kvalitní vybavení domu zaručují příemné strávení Vaší dovolené. Pokoje s koupelnami, klimatizací, terasou, prostorná kuchyně, gril, zastřešená terasa, trávník se stromy. V době Vašeho pobytu jsou Vaše auta umístěna za uzamykatelném zakrytém parkovišti.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Katja Žderić
Informace poskytnul: Katja Žderić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz