PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Martinšćica » Hotel Zlatni lav
Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Martinšćica
Adresa: 
Martinšćica 18d
Fax: 
+385 51 574 062
Web adresa:
www.chorvatske.cz/hotel-zlatni-lav
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Hotel má jedinečnou polohu v blízkosti zálivu Martinšćica a malebné oblázkové pláže a nabízí krásné výhledy a dobře vybavené pokoje. Pohodlné pokoje mají veškeré potřebné vybavení a koupelny jsou elegantně a prakticky zařízené. Balkony nabízejí krásný výhled na moře nebo do lesa.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (300m)
pláž (300m)
restaurace (20m)
obchod (100m)
tržnice (50m)
směnárna (10m)
centrum letoviska (100m)
tenis (300m)
volejbal (1km)
půjčovna kol (300m)
půjčovna loděk (500m)
vodní skútr (500m)
motorový člun (500m)
vodní lyže (500m)
windsurfing (500m)
jachting (500m)
potápění (500m)
hlavní silnice (12km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Zátoka Martinščica má křišťálově čisté moře a je obklopena aromatickou zelenou vegetací s mnoha rostlinnými a živočišnými druhy. Všechny pokoje jsou klimatizovány, je zde možnost vytápění. Vybavení pokojů: TV/sat, telefon, lednička, WC, sprcha, fén a balkon s výhledem na pobřeží. Restaurace nabízí bohatý výběr místních specialit a dalších jídel typických pro oblast Středomoří.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Jedinečná poloha a skvělý výhled zaručují nezapomenutelný pobyt. Náš zkušený a přátelský personál Vám zpříjemní chvíle strávené u nás a rád Vám navrhne některé z aktivit, kterými můžete nejlépe vyplnit svůj volný čas. Zveme vás zažít autentickou přírodu všemi smysly a stát se součástí relaxační harmonie.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: PETESSO d.o.o./GEO-TEO d.o.o.
Informace poskytnul: A. Petković
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz