TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Mandre » Apartmány Rosa Mandre

Apartmány Rosa Mandre

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Mandre
Adresa: 
Kusevec, Roza Mandre, Pag
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)915122675
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.urlaubinkroatien.com
www.chorvatske.cz/apartmani-rosa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Šimuni (Pag) počasí Šimuni (Pag)

Plné světla, s čarokrásným výhledem na moře, 350m od pláže. 1-3 ložnice, 1-3 balkóny, SAT, WLAN, klimatizace, terasa pro posezení a příjemnou relaxaci za šumu moře a svitu měsíce. Interiér je jednoduchý a moderní a funkční. Uděláme maximum pro Váš spokojený pobyt u nás.


Vzdálenosti: moře 350 m, pláž 350 m, centrum letoviska 280 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vítejte na Apartmánech Rosa s překrásným panoramatickým výhledem na moře a okolní ostrovy. Apartmány jsou klimatizované a prosvětlené z otevřených a krytých teras 40m2, zahrada 900m2. Klimatizaci mají všechny apartmány a všechny pokoje mají výhled na moře. SAT-TV, WLAN. Děláme vše pro to, aby Váš pobyt u nás byl co nejpříjemnější. Budete se cítit jako doma.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmány jsou vhodné pro rodiny a relaxaci. Kuchyně jsou velmi dobře zařízené, keramické a indukční desky, myčka nádobí, klimatizace. Možnost grilování a kouření v zahradě. Apartmány mají TV/sat, klimatizaci, velkou lednici a terasy a balkóny s výhledem na moře. V ceně je parking, WiFi. Hovoříme německy a chorvatsky, ostatní jazyky částečně rozumíme.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Kusevec Rosa
Informace poskytnul: Kusevec Roza
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz