PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Mandre » Apartmány Rosa Mandre

Apartmány Rosa Mandre

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Mandre
Adresa: 
Kusevec, Roza Mandre, Pag
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)915122675
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.urlaubinkroatien.com www.chorvatske.cz/apartmani-rosa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Plné světla, s čarokrásným výhledem na moře, 350m od pláže. 1-3 ložnice, 1-3 balkóny, SAT, WLAN, klimatizace, terasa pro posezení a příjemnou relaxaci za šumu moře a svitu měsíce. Interiér je jednoduchý a moderní a funkční. Uděláme maximum pro Váš spokojený pobyt u nás.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (350m)
pláž (350m)
restaurace (350m)
obchod (250m)
tržnice (350m)
směnárna (350m)
centrum letoviska (280m)
tenis (1km)
volejbal (100m)
bowling (100m)
disco (8km)
půjčovna kol (50m)
půjčovna loděk (350m)
vodní skútr (300m)
motorový člun (350m)
vodní lyže (300m)
windsurfing (300m)
jachting (300m)
potápění (500m)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vítejte na Apartmánech Rosa s překrásným panoramatickým výhledem na moře a okolní ostrovy. Apartmány jsou klimatizované a prosvětlené z otevřených a krytých teras 40m2, zahrada 900m2. Klimatizaci mají všechny apartmány a všechny pokoje mají výhled na moře. SAT-TV, WLAN. Děláme vše pro to, aby Váš pobyt u nás byl co nejpříjemnější. Budete se cítit jako doma.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmány jsou vhodné pro rodiny a relaxaci. Kuchyně jsou velmi dobře zařízené, keramické a indukční desky, myčka nádobí, klimatizace. Možnost grilování a kouření v zahradě. Apartmány mají TV/sat, klimatizaci, velkou lednici a terasy a balkóny s výhledem na moře. V ceně je parking, WiFi. Hovoříme německy a chorvatsky, ostatní jazyky částečně rozumíme.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Kusevec Rosa
Informace poskytnul: Kusevec Roza
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz