PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Sukošan » Apartmán Dalić
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Sukošan
Adresa: 
Ždralovac 38, 23206 Zadar - Sukošan
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)99 471 0059
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
villa-dalmatina-zadar.com www.chorvatske.cz/dalic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

Komfortní apartmán 75m2 v novostavbě 70m od pláže. Dvě ložnice, první je 2+1, druhá 2+1+1. Všechny potřebné kuchyňské spotřebiče, myčka, pračka. Klimatizace. Maximálně pro 6 osob. Dvě parkovací místa v ceně apartmánu. Možnost pronájmu kotvení pro loď do 7m délky.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (70m)
pláž (70m)
restaurace (200m)
obchod (200m)
tržnice (200m)
směnárna (200m)
centrum letoviska (200m)
půjčovna kol (200m)
půjčovna loděk (70m)
vodní skútr (500m)
motorový člun (70m)
jachting (200m)
rafting (35km)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Turistické letovisko Sukošan je vzdáleno 7km jižně od Zadaru. Apartmán Dalić se nachází v blízkosti největší mariny Marin-Dalmacija Sukošan. Apartmán je ideální pro 2 rodiny s malým dítětem nebo pro větší rodinu s více dětmi. Předností je také blízkost dálnice a letiště Zadar - Zemunik

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pronajímatel je turistický průvodce v němčině a chorvatštině, můžete se na něj kdykoliv obrátit a rád Vám poskytne potřebné informace. Apartmán je přístupná i pro hosty na invalidním vozíku.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Dalić
Informace poskytnul: Mirjana Alaburić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz