Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování Sukošan

Ubytování - Sukošan

Město Sukošan s přístavem na pobřeží rozlehlé a mělké zátoky Sukošan na pomezí mezi Zadarem a kanálem Pašman. Sukošan má typický středomořský ráz se sítí úzkých uliček. Podél zátoky se rozkládají překrásné písečné pláže.
Více o místě Sukošan Sukošan - Zajímavosti v okolí
Apartmán Mirjana
Apartmán, Sukošan
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Sukošan
V rodinném domě nabízíme hostům apartmán pro klidnou dovolenou v přírodním prostředí bez hluku a provozu. Dům se Další » nachází v méně osídlené části Sukošanu, 350 metrů nebo 4-5 minut chůze od moře. Pláž je oblázková, vhodná pro děti. Město Zadar je 10km daleko.
4 lůžka
4 lůžka
Průměrná cena lůžka cca 50 EUR
Anica
Apartmán, Sukošan
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Sukošan
Pronajímáme 3 apartmány s jednou ložnicí a 2 apartmán se dvěma ložnicemi. Menší, útulná pláž ve vzdálenosti 50 Další » metrů od domu, větší pláž se sportovními možnostmi a kavárnou je vzdálena 200 metrů.
12 lůžek
12 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 15 EUR
Apartmán Dalić
Apartmán, Sukošan
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Sukošan
Komfortní apartmán 75m2 v novostavbě 70m od pláže. Dvě ložnice, první je 2+1, druhá 2+1+1. Všechny potřebné kuchyňské Další » spotřebiče, myčka, pračka. Klimatizace. Maximálně pro 6 osob. Dvě parkovací místa v ceně apartmánu. Možnost pronájmu kotvení pro loď do 7m délky.
6 lůžek
6 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 15 EUR
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X