Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování Vir
Ostrov Vir se nachází v severní části Zadarského souostroví. Od pevniny jej odděluje 3 m hluboký a 300 m široký průliv Privlački gaz., který je přemostěn. Ostrov Vir je tedy dostupný po silnici. Největší osada Vir leží na kopci nad písečnou zátokou Sapavac.
Více o místě Ostrov VirVir - Zajímavosti v okolí
Apartmány Luna
Apartmán, Vir
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Vir
Apartmány Luna se nachází na jižním pobřeží ostrova Vir, jen 150m od moře. Nabízí klidnou dovolenou daleko od městského Další » shonu. Blízkost Zadaru a letiště je další předností pobytu na ostrově Viru. V blízkosti je také 5 národních parků. Velmi známé Virské léto Vám nabídne nezapomenutelné zážitky.
14 lůžek
14 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 20 EUR
Apartmány Zdenko
Apartmán, Vir
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Vir
Tři apartmány na ostrově Vir, 20km od Zadaru. Ostrov je s pevninou propojen mostem. Nachází se v centru v první Další » řadě u moře. Pláž před domem. Apartmány jsou v patře rodinného domě, každý má klimatizaci, TV/sat, internet, parkování. Hosté mohou využít venkovní sprchu, gril, altánek a zahradu 3000m2
12 lůžek
12 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 15 EUR
Vila Maloca
Apartmán, Vir
Kategorie ubytování: Apartmán
Lokalita: Vir
Nová luxusní vila přímo v srdci ostrova Vir. Vzdálenost od pláže je 20m. Pět luxusních apartmánů se 2 ložnicemi Další » , terasou a výhledem na moře. Kapacita 4-6 osob. Střešní terasa s vyhřívanou vířivkou, grilem a zahradním nábytkem. K dispozici je venkovní vyhřívaný bazén u vily a parkoviště pro hosty.
30 lůžek
30 lůžek
Průměrná cena lůžka cca 50 EUR
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist