PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Vir » Apartmány MGM
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Vir
Adresa: 
Bobovik XVII/22, 23234 Vir
Web adresa:
www.chorvatske.cz/mgm-apartmani
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Vir (Vir)

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Nabízíme tři apartmány pro maximálně 6 osob. Apartmány se nacházejí v klidné čtvrti (Bobovik) pouhých dvacet minut chůze od centra. Nejbližší pláž a obchod jsou vzdálené 200 metrů. Apartmány jsou plně vybaveny a mají společný prostor s vybavením pro zábavu.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (200m)
pláž (200m)
restaurace (250m)
obchod (200m)
tržnice (1km)
směnárna (250m)
centrum letoviska (1km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

V objektu jsou celkem 3 apartmány o rozloze 60m2, se dvěma ložnicemi. Každý z apartmánů má 4 lůžka a 2 přistýlky. Dva apartmány jsou v přízemí a jeden v prvním patře. Apartmány v přízemí mají bezbariérový přístup. Kromě terasy, kterou má každý apartmán, je k dispozici společná terasa s grilem, vybavením pro zábavu a malé dětské hřiště.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Kromě pohodlného ubytování mohou hosté využít podle potřeby i kola po domluvě s pronajímatelem nebo ostatními hosty. Po dohodě s pronajímatelem je také možné si pronajmout motorový člun. V objektu je k dispozici u menší minigolfové hřiště. Na ostrově je možné si pronajmout vodní skútr nebo navštívit aquapark v centru.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Damir Varzić
Informace poskytnul: Damir Varzić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz